BETON YÜZEY BOYALARI,

BRÜT BETON YÜZEY TOZUMAZLIK MALZEMELERİ,

YOL CİZGİ BOYALARI,


Metop Endüstriyel Zeminler, Birkaç farklı içerikde olmak üzere beton yüzeyler için Polyurethane yapılı yüzey kaplama boyaları, yol çizgi ve işaretleme boyaları ile Binalardaki brüt beton yüzeylerin, koruma altına alma alma amaçlı, kolon, duvar, tavanların şeffaf yapıda ve yüzeye tozumazlık kazandıran gerektiğinde renklide üretilebilen malzemeleri kullanımlara sunmaktadır.

POLYCOAT 2C - Polyurethane bazlı, Gri tonda beton yüzey koruma ve kaplama malzemesidir. Çift komponent olup, fabrika içlerinden otopark alanlarına kadar çok geniş bir kullanım yeri bulan yarı dekoratif pratik bir üründür.

POLYCOAT MM 100 A - Çok hızlı kuruyan ve sürüldükleri yüzeye ciddi aşınma direnci vererek koruma altına alan yapıda bir üründür tek komponenttir. Deniz suyu ve bazı hafif asitlre karşı dayanımlıdır.

POLYCOAT MM 200 A Çift komponent yüzey renklendirici çok ince yapılı kaplama malzemesidir.

POLYCOAT FX -15 Sarı ve Kirli beyaz renkte üretilen istenildiğinde içlerine cam kürecik takviyesi de yapılabilen ve genellikle fabrika içi, aşınıma dayanıklı olması istenen işaretleme çizgileri ile dış mekânlarda yol çizgi ve işaretlemelerinde kullanılan yeni nesil Epoxy kökenli bir malzemedir.

POLYCOAT- DENSİPOR 125 Özellikle brüt beton, duvar ve tavanların yüzeylerine sürülerek beton yüzeylerin ileri yaşlarda yapacakları tozumaları baştan kesmek ve yüzeyleri sertleştirerek kolay tozumaz ve kolay temizlenir bir yüzey elde edilmelerini sağlayan üründür.

Yukardaki ürünler birer Metop Endüstriyel Zeminler İnşaat San.Tic. Ltd ürünüdür.

Metop Endüstriyel Zeminler İnşaat

TS EN ISO 9001-2008
TS EN ISO 14001 – 2004
OHSAS 18001- 2007
GEREKSİNİMLERİNE UYGUN KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ UYGULAMAKTADIR.

İletişim

0212 282 81 97 - 0212 268 15 70
info@metop.com.tr


Adres

Büyükdere Cad. Çayır Çimen Sok.
A-2 Blok Daire:32 80620
Levent / İSTANBUL - TURKEY

© Copyright 2014 by AloraNET. Tüm Hakları Saklıdır.