METOPEX- COSTOM /DESİGNE. 

Mevcut yüzey koruma sistemleri içinde bulunmayan ve sıklıkla kullanım göstermeyen  bir takım fabrikaların  tamamen kendi kullanımlarına has özelliklerde  yada  özel amaçlı beton yüzeyler için ,karşılıklı belirlenen özellik ve kullanımlara açılacak yüzeyler için , METOP ltd  firmamız ,bu tip müşteri taleplerini alarak ,kullanılacak yüzeylerin yapılarını,  kullanım amaç ve beklentilerini ,istenilen basınç eğilme ve diğer  olması arzu edilen fiziksel ve kimyasal dayanımlara karşı korumalı  dizayn ederek  sunduğu ürünlerdir.  

Tamamen müşteri talebi ve kendi istekleri doğrultusunda  üretildiklerinden , genelde Askeri tesisler ve onlara hizmet veren yan kuruluşlarının zeminlerinde kullanılırlar .

Bu tip zemin çalışmaları ise  genelde  olağan dışı  veya sık karşılaşılmayan  bir takım faktörlerin yanyana getirilmeleri ile  tamamen özel yapıldıklarından , kullanılan yerlerde özellik arz etmekte  yani  çoğunlukla  üretilen ürünlerin gereği ve üretim gizliliklerinden dolayı da çoğunlukla topluma açık alanları ve yayınlanacak  görselleri  olmazlar . 

Teknik föy ve diğer tüm bilgiler ise  , konuya ait ürünün hazırlandıktan sonra yapılan testlerinin  ardından kullanıcıya sunulur  .

Metop Endüstriyel Zeminler İnşaat

TS EN ISO 9001-2008
TS EN ISO 14001 – 2004
OHSAS 18001- 2007
GEREKSİNİMLERİNE UYGUN KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ UYGULAMAKTADIR.

İletişim

0212 282 81 97 - 0212 268 15 70
info@metop.com.tr


Adres

Büyükdere Cad. Çayır Çimen Sok.
A-2 Blok Daire:32 80620
Levent / İSTANBUL - TURKEY

© Copyright 2014 by AloraNET. Tüm Hakları Saklıdır.