METOP 3 EX 

Özel yapıda  hazırlanmış  Metopex beton yüzey sertleştiricisinin  ,yine kendisi ile birlikte reaksiyona giren , %100 nem toleranslı  termoset  çift koponent  reçinesi ,veya tek komponent  olarak hazırlanmış  kendi özel  kimyasalları ile , beton yüzeylerin ,daha üstün performanslar kazanması amaçlı  hazırlanan bir üründür. 


METOP 3 EX   beton yüzeylere sonradan , koruma amaçlı başka bir kaplama yapılmasına  ihtiyaç duyurmayan  ve bu nedenle beton yüzeylerin tek seferde bir takım dayanımlar elde edilebilmesini sağlayan , yeni nesil bir yüzey sertleştiricisi modelidir. ,
Türkiye'de sadece METOP lTD tarafından üretilen  özel bir üründür. 


METOP 3 EX  - Kullanım amaçları ; Tek seferde ,yeni dökülen beton harcı ve yüzeyinde kullanılacak beton yüzey sertleşticisi ile eş zamanlı olarak  kullanılıp bu sayede yüzeylerin belli kimyasallara dayanımlarını sağlamak ve sonradan daha pahalı bütçeler gerektiren epoksi kaplamalara  gerek duyulmadan bitirilmelerini sağlamaktır . Eğer ,dekoratif seviyede bir görsellik önemli değilse üzerinde özellikle yağ veya bazı seyreltik asidik veya bazik .ataklara karşı  her endüstrieyel zemin yüzeylerinde kullanılmalıdır.

METOP 3 EX  - Kullanım yerleri ;  Tüm zeytin yağı üretim tesislerinde ,petrol ve petrol türevleri ile çalışan tesislerin bir çok bölümlerinde. Benzin istasyonlarında ,Balık  yıkama  temizleme tesislerinde ,Meyve depolama , ve meyve işleme tesislerinde , Hayvan kesimhane ve et tesislerinde , ilave son kat kendi sealer uygulaması ilede daha  yüksek kimyasal dayanımlar kazandırılarak  daha geniş kullanım alanlarında kullanılır . 

Metop Endüstriyel Zeminler İnşaat

TS EN ISO 9001-2008
TS EN ISO 14001 – 2004
OHSAS 18001- 2007
GEREKSİNİMLERİNE UYGUN KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ UYGULAMAKTADIR.

İletişim

0212 282 81 97 - 0212 268 15 70
info@metop.com.tr


Adres

Büyükdere Cad. Çayır Çimen Sok.
A-2 Blok Daire:32 80620
Levent / İSTANBUL - TURKEY

© Copyright 2014 by AloraNET. Tüm Hakları Saklıdır.