METOP EX

Yüksek teknik yapısı ile, Tüm dünya genelinde üretilmekte olan benzer ürünler içinde en üst seviye ve yapıya sahiptir. Doğadaki en sert ve sağlam yapıda, yüksek maliyetli özel , doğal Mineral / ve MetalOksitler  veya ilave olarak  yüksek performanslı yapay agregalar kullanılarak üretilen bir üründür. Ömür boyu paslanmama garantisi ile çok yüksek aşınma mukavemetleri  veren, özel üretim bir üründür. Kullanıcılarına , Extra uzun ömür ve tozumazlık vererek , orta sınıf ve   üzeri  kısmen ağır hizmet ve ağır hareketli yükler altında dahi aynı performansla hizmete devam edebilen bir üründür. Çok ağır ve harketli agresif  yüklerde yerini bir üst sınıf  olarak Metopex TM-4 serisine bırakır .Çimento bazlı kullanıma hazır beton yüzey sertleştiricisidir..yüksek evsaflıdır.. Asla Paslanmaz.Yüksek oranda kimyasal bağlayıcılarla güçlendirilmiştir. Bu nedenle tatbik edildikleri yüzeyden yıllar sürecek kullanımla  hizmet verirler .Son derece kolay işlenebilme ve kaliteli yüzey oluşturabilme özelliği sayesinde kullanıma açılacak,tüm iç ve dış mekanlarda geniş kullanım alanları yaratırlar.MetopEX el değmeden otomatik Makinalarda  daima  siparişle  ve yeni  olarak üretilir.

KULLANIM ALANLARI VE ŞARTLARI
Tüm Fabrika Zeminlerinde (Kimyasal ataklar olmamak kaydıyla)
Tekstil Tesisleri
Otomotiv Fabrikaları ve Servis İstasyonları
Hava alanları
Hertürlü Forklift Trafigine haiz depolarda
Soguk hava Depolarında
Asidik ortamlar dışında her türlü mekanda betonların yüzey kullanım ömrünü arttırmak amacıyla kullanılır.
Daima üretici firmanın kullanım föyleri dikkate alınarak uygulanmalıdır.
Firma garantileri belirlenen şartlar ve uygun standartlarda kullanılması halinde geçerlidir.

METOP EX
Şantiyelerde yeni dökülen beton harcı üzerine doğrudan uygulamaya hazır kuru karışım bir beton yüzey sertleştirici  üründür.Tatbik edildiği beton yüzeyleri yüksek aşınma mukavemetleri sayesinde koruma altına alırlar.Betonla monolitik hale gelerek kaplandığı için belirgin hataların dışında yüzeyden ayrılmazlar ve o betonun tüm hareketlerine birlikte uyarlar.Daima cok kaliteli beton harcı ve döküm şartları altında uygulama yapılması tavsiye edilir.Bu konuda METOP'un daha detaylı teknik açıklamalarından yararlanılabilir.

KENDİNE HAS ÖZELLİKLERİ

Tüm uygulayıcı ekipler tarafından beğenilen hafif,kolay ve homojen ve yoğun miktarlarda  yayılabilme
Asla Paslanmaz
Yüksek ıslanma Kabiliyeti
Tepsi ve Bıçak malalarında diğer tüm ürünlerden farklı olarak extra işlenebilme özelliği
Özel Agrega dizaynı ve Özel kimyasal katkılar,
Beton Yüzeyleri maximum ölçüde koruması,
Epoksi boya  veya benzeri  ürünler gibi görsel amaçlı dizayn edilmemiş olup sadece endüstriyel amaçlı  sağlam  zeminler oluştururlar  .Farklı  görsellikler için ,  emprenye  cilalama , film cilalama veya hafif taşlama ve parlatmalar gibi   ilave işlemler yapılarak yarı dekoratif hale getirilmeyede son derece müsait üründür. 

Şantiyelerde iş bitiminde  elde edilen yüzeylerin , farklı bir işlem yapmadanda , zaman içinde kullandıkca, kendi kendilerine yatayda parlaması ve aşınma mukavemetlerini maximum değerlere taşıması.. ise en önemli özelliklerinden biridir.

 

Metop Endüstriyel Zeminler İnşaat

TS EN ISO 9001-2008
TS EN ISO 14001 – 2004
OHSAS 18001- 2007
GEREKSİNİMLERİNE UYGUN KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ UYGULAMAKTADIR.

İletişim

0212 282 81 97 - 0212 268 15 70
info@metop.com.tr


Adres

Büyükdere Cad. Çayır Çimen Sok.
A-2 Blok Daire:32 80620
Levent / İSTANBUL - TURKEY

© Copyright 2014 by AloraNET. Tüm Hakları Saklıdır.