METOREL T10

TANIM
Metorel Metopres Baskı Beton sistemini için dizayn edilmiş özel bir kalıp ayırıcı üründür .

KULLANIM YERİ
Metorel Ayrac Tamamen özel dizayn edilmiş ve sadece Metopres sisteminde kullanılan bir cins kalıp ayırıcıdır. Metorel kesinlikle standart ve alışılagelmiş beton kalıp ayırıcı ürünlerle karıştırılmamalıdır, kullanılması halinde yüzey derhal bozulacak betonda ve desenlerde sorun olacaktır.
Metorel ayraç ise tamamen, Betona baskı yapılırken kullanılan, esnek, kaucuk bas-çek kalıplarının, anlık, yüzeye yapışmadan hızlı desen oluşturmaları ve deseni bozmadan yüzeyde doku çıkarılmasını sağlayan özel bir malzemedir. Ayraç görevinin yanı sıra yüzeye patina, karışık veya tezat renk tonları ile gölge yapımı içinde kullanılan yaklaşık 7-8 ayrı renkte tasarlanmış bir üründür.
Metorel kalıp ayracı 2 çeşit üretilmekte ve kullanılmaktadır.
Metorel Sıvı bu sınıf ayrac, genellikle 2 amaçla kullanılır. Birincisi eğer baskı işi düşeyde yani duvar veya benzeri yerler de yapılacaksa o zaman yüzeye ve kalıp üzerine spreylenerek kullanılır, ayrıca ilave renk veremez yüzey ne renk ise onun o şekilde alınmasını sağlar, sarfiyatı düşüktür. Kullanımdan sonra kalıplar çok bekletilmeden yıkanmalıdır.
Metorel Toz Genel amaçla kullanılan ve daha populer olan ayraç tipidir. Çok amaçlı kullanılabilir, renk oluşumlarında ve gölge vermede de kullanılır, yüzeyden yıkanarak çıkarılır, yüzeye yapışmazlar su ile karışmazlar basınçlı makine ile çok hızlı büyük alanlar temizlenebilmektedir.

 

Metop Endüstriyel Zeminler İnşaat

TS EN ISO 9001-2008
TS EN ISO 14001 – 2004
OHSAS 18001- 2007
GEREKSİNİMLERİNE UYGUN KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ UYGULAMAKTADIR.

İletişim

0212 282 81 97 - 0212 268 15 70
info@metop.com.tr


Adres

Büyükdere Cad. Çayır Çimen Sok.
A-2 Blok Daire:32 80620
Levent / İSTANBUL - TURKEY

© Copyright 2014 by AloraNET. Tüm Hakları Saklıdır.