POLYCOAT 1 C 

Tek komponent, hava kurumalı poliüretan yapılı , , genelde astar amaçlı kullanılan bir üründür.

* Temel olarak  astar malzemesi olmasına karşın , Tek başlarına da birçok beton yüzeylerde kullanılabildikleri gibi, yüzeylerde sıklıkla oluşan çatlak doldurma ve  gözenekli  ve emici hale gelmiş olan,  beton yüzeylerin geçirimsizliklerini artırmak amaçlı olarak da beton yüzeylerde ve özellikle çatılarda, teraslarda başarı ile  çalışabilen bir üründür.

Gerekirse  yapısına ,çok az miktar kuru nemsiz toz  form  çimento,  hem renk kırma ve hemde varsa ortam nemini almak için Polycoat 1 C içine karıştırılarak kullanılabilir.. 

* Bu ürün metal yüzeylerede  özellikle  uygulanabilmektedir. Polycoat 1 C nin  en önemli özelliklerinden biride bu   matal yüzeylerde oluşmuş pasların bloklaştırılması pasların ilerlemesinin durdurulması  ve uygulanmış yüzeylerde ise pas oluşmalarını  önlemeleridir. 

* Bazı çimento esaslı ince şap ve/veya Overlay olarak adlandırılan 3-20 mm’ lik yüzey yenilemelerinde kullanılacak malzemeler altına astar olarak da kullanılabilmektedir.

* Kaplama öncesi Polycoat 2C altında gerekli aderansı sağlayacak yüzey kalitesi olmadığında, Polycoat 2C ile birlikte kullanılan tek       komponent hava kurumalı yüksek aderans veren uyumlu bir poliüretan astar olarak kullanılır.

* Yüksek yapışma ve yüzey bağlanma gücü ile beton yapılarda birçok amaçla güncel yaşamda karşılaşılan onarım malzemeleri ile birliktede değişik versiyonlarda kullanılabilir..

Tek komponent olduklarından raf ömürleri  uzun değildir. Bu nedenle belirlenen yerlerde ve  belirli süreler içinde  kullanılarak tüketilmelerini gerektirir.

POLYCOAT 1 C

Metop Endüstriyel Zeminler İnşaat sanayi Ticaret Ltd piyasa kullanımına  sunduğu bir  ürünüdür.

Bize bilgilerinizi bırakın dönüş yapalım


Tüm sorularınızı yanıtlamak için uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Metop Endüstriyel Zeminler İnşaat

TS EN ISO 9001-2008
TS EN ISO 14001 – 2004
OHSAS 18001- 2007
GEREKSİNİMLERİNE UYGUN KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ UYGULAMAKTADIR.

İletişim

0212 282 81 97 - 0212 268 15 70
info@metop.com.tr


Adres

Büyükdere Cad. Çayır Çimen Sok.
A-2 Blok Daire:32 80620
Levent / İSTANBUL - TURKEY

© Copyright 2014 by AloraNET. Tüm Hakları Saklıdır.