Polycoat 2C

Tamamen piyasa ihtiyaçlarına yönelik olarak üretilen, Son derece kullanım pratikliği veren, kullanımları her yere ve duruma uyabilen, birçok yerlerde yapılması gereken epoksi boya ve/veya ince kaplamalar yerine kullanılabilen, son derece pratik ve uygulandığı yüzeylere de gerek fiyat, gerekse kalite açısından uygun değer çözümler getiren kolay poliüretan  esaslı  bir yüzey kaplama ve beton yüzey koruma malzemesidir.

Özel uygulama için özel ekipleri gerektirmez,  kolay uygulanır , dayanıklıdır, zaman içinde yenilenmeleri ise son derece kolaydır.

Genelde gri tonda üretilen ve çift komponentli olan Polycoat 2C, İnce Katlar halinde ve arzu edilen miktarlarda yüzeye uygulanabilen, özel ekip ve özel uygulama becerisi gerektirmeyen son derece pratik bir yüzey kaplama malzemesidir.

Tüm sağlam beton yüzeylerde, uygulandıkları film kalınlıkları dikkate alındıklarında, çok uzun ömürle, dayanım göstererek, ciddi süreler hizmet veren, ayrıca çok kolaylıkla ve hızla yenilenebilen bir yapıya sahip olan Polycoat 2C ürünü çok sayıda kullanım yeri bulan ve talep edilen bir üründür.

*Özellikle otoparklar başta olmak üzere,
*Beton yüzeylerin korunması onların daha dekoratif ve daha düzgün görünümlere kavuşturulması,
*Bazı petrol türevlerine dayanımları, deniz suyuna ve onların korozyonuna direnç gösterebilen bir yapıda olmaları, kısmi UV dayanımları ile de,
*Çatı ve benzeri yerlerdeki tüm saç kaplamalar üzerine de uygulanabilen çok amaçlı bir üründür.
*Labaratuvar, Hastane, Okul, Otel yürüme yolları, Bina çevreleri ve duvarları,
* Polycoat 2 C Tüm brüt beton yüzeylerde tavanlarda iç ve dış mekânlarda beton yüzeylerin güzelleştirilmeleri ve koruma altına alınmalarında kullanılır,

Polycoat 2C yüksek aşınma direnci ile merdivenlerde, kayma önlemleri alınarak birçok fabrika ve benzer yürüme yolları ile parklarda da başarı ile kullanılmaktadır. Uygulandıkları her beton yüzeyi güzelleştirir ve onları  yüzeysel koruma altına alırlar.

Kullanılmaları ise, Yüzey temizliğinin ardından 2 komponentinin karıştırılarak kısa tüylü rulo veya benzer bir aparatla ile yüzeye sürülmelerinden ibarettir. Geniş düşey alanlar da ise Airless sprey ile de rahatlıkla kullanılabilen bir üründür... Doğal olarak ıslak ve nemli yüzeylerde kullanılmazlar, Normal hava şartlarında 12 saatte yüzeyi yaya trafiğine açar 24 saat sonra ise yüzeyde araç ya da forklift veya transpalet kullanılabilir. Bu süreler kesinlikle hava, nem, ısı, kaplama kalınlığı vb faktörler ile değişebilir ve ince film şeklinde birer kaplama olduklarından, çok ağır ve çok yoğun ve aşındırıcı bir trafik olması durumunda Metop Ltd nin bu konuda üretimde olan bir diğer ağır hizmete yönelik özel ürünlerinden biri seçilmelidir.

POLYCOAT 2 C

Metop Endüstriyel Zeminler İnşaat sanayi Ticaret Ltd ürünüdür.

 

Bize bilgilerinizi bırakın dönüş yapalım


Tüm sorularınızı yanıtlamak için uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Metop Endüstriyel Zeminler İnşaat

TS EN ISO 9001-2008
TS EN ISO 14001 – 2004
OHSAS 18001- 2007
GEREKSİNİMLERİNE UYGUN KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ UYGULAMAKTADIR.

İletişim

0212 282 81 97 - 0212 268 15 70
info@metop.com.tr


Adres

Büyükdere Cad. Çayır Çimen Sok.
A-2 Blok Daire:32 80620
Levent / İSTANBUL - TURKEY

© Copyright 2014 by AloraNET. Tüm Hakları Saklıdır.